Za mało włosów? Będzie więcej!

Od 02.09.2019 do 30.09.2019 w Sztuka i Estetyka ratujemy Wasze wypadające włosy i obniżamy ceny zabiegów intensywnie rewitalizujących skórę głowy.

Koniec lata i początek jesieni to okres, kiedy obserwujemy wzmożone wypadanie włosów. Czynnikami, które dodatkowo zaburzają wzrost włosów są zmiany hormonalne, przebyte kuracje odchudzające, długotrwałe leczenie czy laktacja.

Proponujemy Wam kilka metod, które skutecznie zahamują wypadanie włosów i pobudzą ich odrost:

Karboksyterapia – polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla przy pomocy cienkich igieł, co powoduje intensywne natlenowanie komórek, rozszerzenie naczyń krwionośnych i tworzenie nowych naczyń, dzięki czemu poprawie ulega mikrokrążenie w obrębie skóry głowy, wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Zaleca się ją jako terapię samodzielną lub skojarzoną z mezoterapią i osoczem bogatopłytkowym. W celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów zalecamy wykonanie serii 10 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

10 zabiegów 999 zł (cena regularna 3000 zł)

Mezoterapia igłowa Dr. Cyj – polega na śródskórnym podaniu preparatu zawierającego kompleks 7 peptydów pobudzających czynniki wzrostu, fosforany oraz kwas hialuronowy. Zaleca się wykonanie terapii 4 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

1 zabieg 599 zł (cena regularna 650 zł)

seria 4 zabiegów 2200 zł (cena regularna 2600 zł)

Osocze bogatopłytkowe (PRP) – śródskórne podanie płytek krwi wyodrębnionych z własnej krwi pacjenta w drodze odwirowania bardzo silnie stymuluje komórki macierzyste do namnażania, co ma bezpośredni wpływ na tworzenie nowych naczyń krwionośnych, regenerację cebulek włosowych i odrost włosów w wyniku łysienia. Zalecamy wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

Seria 3 zabiegów 1399 zł (cena regularna 1650 zł)

Seria 5 zabiegów 1999 zł (cena regularna 2750 zł)

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

 

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl