Uwaga! Nadchodzi wielkie nawilżenie!

Przez cały lipiec 2020 zapraszamy serdecznie do Sztuka i Estetyka na zabiegi intensywnie nawilżające, poprawiające kondycję skóry latem.

Pojawiająca się na skórze siateczka zmarszczek i szary koloryt są często efektem braku właściwego nawilżenia. Prawidłowe nawilżenie całej powierzchni skóry twarzy, szyi i dekoltu daje efekt lepszego napięcia i uniesienia powłok skórnych oraz młodszego i wypoczętego wyglądu.

W naszej ofercie mamy 2 zabiegi, które szczególnie dbają o nawilżenie skóry w jej głębszych i płytszych warstwach, a przez cały lipiec są dostępne w wyjątkowych cenach promocyjnych:

HYDRA BOOSTER NCTF 135 HA + M-HA 18 – zabieg przywracający intensywne nawilżenie skóry twarzy w głębokich warstwach, wykonywany kaniulą. Połączenie 2 preparatów sprzyjających długotrwałemu nawilżeniu i regeneracji:

NCTF 135 HA – zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy 5 mg/ml + Kompleks regenerujący: 12 Witamin + 23 Aminokwasy + 6 Koenzymów + 5 Kwasów nukleinowych + 6 Minerałów

+ 1 Antyoksydant, ampułka 3 ml

M-HA 18 – zawiera wolny kwas hialuronowy i glicerol 20 mg/ml odpowiedzialny za długie utrzymywanie się kwasu hialuronowego w skórze, ampułka 1 ml

Wykonanie zabiegu kaniulą jest bezbolesne i nie powoduje siniaków podskórnych.

Tylko do końca lipca 2020:

1 zabieg HYDRA BOOSTER 800 zł 699 zł

3 zabiegi HYDRA BOOSTER 2400 zł 1799 zł

HIALUROFRAX – zabieg doskonale niwelujący uczucie suchości i ściągnięcia skóry, wypełniający drobne zmarszczki i poprawiający ogólny stan powierzchniowy skóry. Wykonywany najczęściej na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Polega na wtłaczaniu pod skórę specjalnie opracowanego kwasu hialuronowego w nanotechnologii umożliwiającej przenikanie i osadzanie się jego cząsteczek w głębokich warstwach naskórka przy pomocy lasera diodowego i mezoterapii mikroigłowej. Zastosowanie 2 rodzajów kwasu hialuronowego – wielkocząsteczkowego i zmikronizowanego w celu nawilżania skóry na różnych poziomach.

Tylko do końca lipca 2020:

3 zabiegi HIALUROFRAX 900 zł 750 zł

Na 1 dowolną partię: twarz/szyja/dekolt

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Promocji Cenowych

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl