Umów się na wizytę

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza w celu umówienia się na wizytę u wybranego specjalisty w dogodnym dla Państwa terminie. Terminy zabiegów potwierdzane są telefonicznie. W przypadku gdy podany termin u wybranego specjalisty jest zajęty, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu w celu umówienia wizyty pod numerem telefonu: 505-536-252.

Zapisz się na wizytę

Formularz rejestracji  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Specjalista

  Dogodna dla Ciebie data zabiegu (wymagane)

  Sugerowana godzina

  Uwagi dodatkowe / Rodzaj zabiegu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zapytanie. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami).


  Uwagi

  Wpisana przez Ciebie data i godzina może ulec zmianie. Potwierdzenie rejestracji nastąpi telefonicznie. W przypadku gdy podany termin u wybranego specjalisty jest zajęty, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaproponuje najbliższy możliwy.


  Wysłanie formularza nie oznacza rejestracji wizyty. Prosimy o dokonanie rejestracji conajmniej na 2 dni przed planowaną wizytą.


  W razie wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

  Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
  Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
  Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

  Aktualności

  Znajdź nas na Facebooku

  Akceptujemy płatności

  karty-eservice