Regeneracja i wypełnianie okolic oczu Redensity I, Redensity II

Przez cały luty 2020 zapraszamy serdecznie do Sztuka i Estetyka na zabiegi regenerujące, nawilżające oraz wypełniające zmarszczki okolic oczu preparatami Redensity I i Redensity II.

Okolica oka to obszar, w którym najwcześniej pojawiają się zmarszczki. Warto zadbać o tę strefę, gdyż znacząco wpływa ona na ogólny wygląd całej twarzy. Ubytek kwasu hialuronowego jest z reguły widoczny w postaci drobnych zmarszczek już około 30. roku życia. Użycie dobrej jakości wypełniacza hialuronowego pozwoli nam cieszyć się piękną i gładką okolicą oka przez długi czas, ponieważ w tym obszarze hialuronidaza, czyli naturalny proces rozkładania kwasu hialuronowego w skórze jest znacznie bardziej spowolniona w porównaniu z innymi częściami twarzy i ciała.

Redensity I to preparat przeznaczony do mezoterapii zmarszczek powierzchownych okolic oczu w celu ich spłycenia i głębokiego nawilżenia skóry oraz rozjaśnienia cieni. Przeznaczony również dla skóry z tendencją do opuchnięć i zatrzymywania wody. Zawiera unikatowy kompleks odnawiający, bogaty w aminokwasy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz nieusieciowany kwas hialuronowy.

Redensity II to preparat, który został stworzony przez szwajcarskich biotechnologów i lekarzy specjalnie w celu wypełniania zmarszczek, doliny łez i całkowitej regeneracji okolic oczu. Zawiera częściowo usieciowany kwas hialuronowy oraz niezwykle skuteczny kompleks odnawiający skórę, dzięki czemu zmarszczki ulegają wygładzeniu, a okolica oczu zyskuje nowy, odświeżony wygląd.

Preparat nie powoduje obrzęków, dzięki czemu efekty zabiegu są bardzo naturalne.

03.02.2020 – 29.02.2020

zabiegi Redensity I i Redensity II

wykonujemy w cenach promocyjnych:

Redensity I 650 zł 549 zł

Redensity II 900 zł 749 zł

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Promocji Cenowych

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl