Promocje

Aktualne promocje na zabiegi w Sztuka i Estetyka. Zapraszamy do skorzystania z ofert po obniżonych cenach.

 • Leczenie nadpotliwości
 • Osocze bogatopłytkowe
 • GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
 • Botox®
 • Program Lojalnościowy

Od 16.07.2018 do 14.08.2018 zapraszamy serdecznie do Sztuka i Estetyka na zabiegi leczenia nadpotliwości toksyną botulinową.

Nadpotliwość miejscowa to choroba o podłożu genetycznym, która objawia się nadmierną stymulacją przez układ współczulny gruczołów potowych. Obszary występowania to przede wszystkim dłonie, stopy oraz pachy (30-40%), a w rzadszych przypadkach twarz.

Działanie toksyny sprowadza się do zahamowania uwalniania impulsów nerwowych stymulujących gruczoły potowe.

Efekty zabiegu odczuwalne są w ciągu 4-10 dni i utrzymują się średnio 6-9 miesięcy. Badania pokazały, że po podaniu toksyny botulinowej ilość wydzielanego potu u pacjentów zmniejszyła się o 87%, a u 95% z nich zmniejszyła się przynajmniej o połowę. W wielu przypadkach 2-3 krotne powtórzenie zabiegu pozwala uporać się z problemem nadmiernej potliwości na zawsze.

Na 2 tygodnie przed zabiegiem wskazane jest zrezygnowanie z przyjmowania witaminy E, ziela dziurawca i leków przeciwzapalnych. Przed zabiegiem nie należy pić alkoholu.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu nie należy nadwerężać ostrzykniętych miejsc ani kłaść się spać przez 4 godziny.

Przeciwwskazania:

 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (zespół Lamberta Eatona, miastenia gravis)

 • zaburzenia krzepnięcia krwi

 • alergia na toksynę botulinową

 • infekcje, stany podgorączkowe

 • stosowanie antybiotyków

 • stosowanie leków antykoagulacyjnych

 • ciąża i laktacja

W dniach 16.07.2018 – 14.08.2018 obniżamy ceny leczenia nadpotliwości:

Pachy 1200 zł 1050 zł

Dłonie/Stopy 1300 zł 1150 zł

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

Przez cały lipiec 2018 Sztuka i Estetyka zaprasza na zabiegi mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w cenach promocyjnych.

Osocze bogatopłytkowe (ang. Platelet-rich plasma, w skrócie PRP) to materiał pozyskiwany w drodze odwirowania krwi pobranej od pacjenta, co powoduje wyodrębnienie płytek krwi – materiału o nadzwyczajnych właściwościach regenerujących, biostymulujących i naprawczych.

Zawarte w osoczu płytki krwi bardzo silnie stymulują komórki macierzyste do namnażania, co ma bezpośredni wpływ na tworzenie nowych naczyń krwionośnych, regenerację tkanek oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.

Osocze bogatopłytkowe jest materiałem całkowicie biozgodnym z organizmem człowieka, dzięki czemu nie wpływa ono na układ immunologiczny, nie wywołuje alergii, co sprawia, że terapia osoczem może być stosowana u pacjentów nietolerujących innych metod, a także zwolenników naturalnych metod odmładzania.

Od 02 lipca do 31 lipca 2018 mezoterapia osoczem bogatopłytkowym:

twarz lub szyja lub dekolt lub skóra głowy

1050 zł – 3 zabiegi (cena regularna 1650 zł)

twarz, szyja, dekolt, skóra głowy – 2 wybrane okolice

1800 zł – 3 zabiegi (cena regularna 2250 zł)

twarz, szyja, dekolt, skóra głowy – 3 wybrane okolice

2100 zł – 3 zabiegi (cena regularna 2550 zł)

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

Gwarancja Najniższej Ceny tylko w Sztuka i Estetyka!

Sztuka i Estetyka to nie tylko wysoka jakość wykonywanych usług

ale również atrakcyjne ceny oferowanych przez nas zabiegów.

Teraz dajemy Wam Gwarancję Najniższej Ceny na wszystkie usługi, co oznacza, że wykonamy każdy zabieg w cenie niższej o 1zł niż nasza konkurencja przy spełnieniu następujących warunków:

Zabieg wykonywany jest przez specjalistę o kwalifikacjach co najmniej tak wysokich jak kwalifikacje naszych specjalistów

Zabieg wykonywany jest przy użyciu materiałów i sprzętów co najmniej tak wysokiej jakości jak materiały i sprzęty stosowane u nas

Przyjdź do nas, negocjuj ceny i ciesz się doskonałymi

efektami naszych zabiegów!

Więcej informacji na temat Promocji znajdziesz w Regulaminie na naszej stronie: Regulamin

promocje_botox Zapraszamy Państwa do Sztuka i Estetyka na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej typu A, zwanej popularnie botoksem.

Zabieg pozwala w efektywny sposób pozbyć się zmarszczek z okolic czoła, zmarszczki między brwiami, a także bruzd okolic oczu i ust.

Wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów wykona zabieg fachowo i precyzyjnie, dostosowując go do indywidualnych oczekiwań i wyglądu Twojej twarzy, co gwarantuje satysfakcję z rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Od 299,00 zł za 1 okolicę (do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki i okolice oczu, zmarszczki palacza).

Nie daj się nabrać na super promocje cenowe w portalach zakupów grupowych!!

U nas dostajesz gwarancję niskiej ceny bez oszczędzania na jednostkach preparatu, dzięki czemu możesz oczekiwać długotrwałych i satysfakcjonujących rezultatów pozabiegowych.

Przyjdź i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz odmłodzić swój wygląd o kilka-kilkanaście lat.

Ceny promocyjne:

1 okolica 299 zł

2 okolice 540 zł

3 okolice 750 zł

Program Lojalnościowy Sztuka i Estetyka – odbieraj prezenty przez cały rok!

Sztuka i Estetyka zaprasza do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, w którym stale nagradzamy naszych stałych Klientów bezpłatnymi zabiegami i specjalnymi promocjami.

W ramach Programu każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta, w którym znajdzie m.in. Strefę Nagród, gdzie będzie wybierał nagrody za punkty zgromadzone w ramach Programu, może zostać Zwycięzcą Miesiąca oraz raz w miesiącu będzie miał dostęp do Oferty Specjalnej widocznej wyłącznie dla Uczestników Programu.

Żeby zostać Uczestnikiem Programu Lojalnościowego należy od 14.02.2017 r. skorzystać z dowolnego zabiegu w Sztuka i Estetyka, wyrazić w formularzu Karta Klienta zgodę na przetwarzanie danych osobowych, odebrać Kartę Programu Lojalnościowego i zalogować się na swoim wirtualnym koncie.

Wszystkim stałym Klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzania naszej Kliniki.

 

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl