Promocje

Aktualne promocje na zabiegi w Sztuka i Estetyka. Zapraszamy do skorzystania z ofert po obniżonych cenach.

  • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
  • We wrześniu cofamy czas…
  • GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
  • Botox®
  • Program Lojalnościowy

Od 15.09.2018 do 14.10.2018 zapraszamy serdecznie do Sztuka i Estetyka na wypełnianie bruzd nosowo-wargowych w cenie promocyjnej.

Zabieg przywraca właściwe proporcje twarzy, w której rozpoczął się proces utraty objętości spowodowany przez postępujący wraz z wiekiem zanik tkanek miękkich. Dzięki systematycznemu uzupełnianiu niedoboru kwasu hialuronowego w skórze proces starzenia zostaje zatrzymany, skóra jest zregenerowana od wewnątrz, a rysy twarzy stają się łagodniejsze.

Zabieg trwa średnio około 15-20 minut. Kwas hialuronowy w postaci plastycznego i elastycznego żelu podawany jest przy pomocy cienkich igieł lub miękkich kaniul bezpośrednio do bruzd nosowo-wargowych. Efekt wypełnienia widoczny jest natychmiast, bruzdy wypełniają się i unoszą, kwas hialuronowy wiąże wodę i zwiększa objętość danej okolicy – skóra jest wygładzona, a preparat niewidoczny pod skórą.

Od 15.09.2018 r. do 14.10.2018 r. za wypełnianie bruzd nosowo-wargowych przy pomocy preparatu

Princess Volume (ampułka 1 ml) w cenie 590 zł (cena regularna 700 zł)

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

Perfectus 3D to rewolucyjny laser, należący do rodziny laserów nieablacyjnych erbowo-szklanych. Jego działanie opiera się na wytworzeniu w skórze mikroskopijnych kolumn uszkodzeń termicznych, z których każda otoczona jest nienaruszoną tkanką, dzięki czemu w skórze poddawanej frakcjonowaniu laserowemu dochodzi do intensywnych procesów regeneracyjnych, związanych z nadbudową i regeneracją włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrną, sprężystą i pogrubioną skórę.

Wyjątkowość laserów nieablacyjnych polega na ich zdolności do penetracji głębokich warstw skóry właściwej (w przeciwieństwie do laserów ablacyjnych, np. CO2, których działanie koncentruje się jedynie na zewnętrznej ablacji – odparowaniu naskórka), co zapewnia znacznie lepsze i trwalsze efekty zabiegowe. Dzięki systematycznym zabiegom frakcjonowania laserowego możemy odmłodzić naszą skórę nawet o 10 lat. Doskonała jakość wiązki laserowej typu fiber o ultracienkim przekroju 0,05 mm zapewnia intensywność działania, a jednocześnie powoduje, że zabieg jest dobrze tolerowany i może być wykonywany nawet latem (zalecamy fotoochronę SPF 50+).

Galeria zabiegów

Tylko we wrześniu 2018 zabiegi laserowania frakcyjnego

na twarz w cenie 550 zł (1 zabieg, cena regularna 700 zł)

na twarz w cenie 1400 zł (3 zabiegi, cena regularna 2100 zł)

na twarz i szyję w cenie 850 zł (1 zabieg, cena regularna 1100 zł)

na twarz i szyję w cenie 1800 zł (3 zabiegi, cena regularna 3300 zł)

na twarz, szyję i dekolt w cenie 1150 zł (1 zabieg, cena regularna 1600 zł)

na twarz, szyję i dekolt w cenie 2900 zł (3 zabiegi, cena regularna 4800 zł)

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

Gwarancja Najniższej Ceny tylko w Sztuka i Estetyka!

Sztuka i Estetyka to nie tylko wysoka jakość wykonywanych usług

ale również atrakcyjne ceny oferowanych przez nas zabiegów.

Teraz dajemy Wam Gwarancję Najniższej Ceny na wszystkie usługi, co oznacza, że wykonamy każdy zabieg w cenie niższej o 1zł niż nasza konkurencja przy spełnieniu następujących warunków:

Zabieg wykonywany jest przez specjalistę o kwalifikacjach co najmniej tak wysokich jak kwalifikacje naszych specjalistów

Zabieg wykonywany jest przy użyciu materiałów i sprzętów co najmniej tak wysokiej jakości jak materiały i sprzęty stosowane u nas

Przyjdź do nas, negocjuj ceny i ciesz się doskonałymi

efektami naszych zabiegów!

Więcej informacji na temat Promocji znajdziesz w Regulaminie na naszej stronie: Regulamin

promocje_botox Zapraszamy Państwa do Sztuka i Estetyka na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej typu A, zwanej popularnie botoksem.

Zabieg pozwala w efektywny sposób pozbyć się zmarszczek z okolic czoła, zmarszczki między brwiami, a także bruzd okolic oczu i ust.

Wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów wykona zabieg fachowo i precyzyjnie, dostosowując go do indywidualnych oczekiwań i wyglądu Twojej twarzy, co gwarantuje satysfakcję z rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Od 299,00 zł za 1 okolicę (do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki i okolice oczu, zmarszczki palacza).

Nie daj się nabrać na super promocje cenowe w portalach zakupów grupowych!!

U nas dostajesz gwarancję niskiej ceny bez oszczędzania na jednostkach preparatu, dzięki czemu możesz oczekiwać długotrwałych i satysfakcjonujących rezultatów pozabiegowych.

Przyjdź i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz odmłodzić swój wygląd o kilka-kilkanaście lat.

Ceny promocyjne:

1 okolica 299 zł

2 okolice 540 zł

3 okolice 750 zł

Program Lojalnościowy Sztuka i Estetyka – odbieraj prezenty przez cały rok!

Sztuka i Estetyka zaprasza do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, w którym stale nagradzamy naszych stałych Klientów bezpłatnymi zabiegami i specjalnymi promocjami.

W ramach Programu każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta, w którym znajdzie m.in. Strefę Nagród, gdzie będzie wybierał nagrody za punkty zgromadzone w ramach Programu, może wziąć udział w Konkursie Miesiąca oraz raz w miesiącu będzie miał dostęp do Oferty Specjalnej widocznej wyłącznie dla Uczestników Programu.

Żeby zostać Uczestnikiem Programu Lojalnościowego należy od 14.02.2017 r. skorzystać z dowolnego zabiegu w Sztuka i Estetyka, zaznaczyć w formularzu Karta Klienta wszystkie zgody związane z uczestnictwem w Programie, odebrać Kartę Programu Lojalnościowego i zalogować się na swoim wirtualnym koncie.

Wszystkim stałym Klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzania naszej Kliniki.

 

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl