Promienny blask i błyskawiczna regeneracja w zasięgu Twojej skóry

Połowa lata za nami, a Twoja skóra jest przesuszona i pokryła się drobnymi zmarszczkami? Mamy na to sposób! Mezoterapia mikroigłowa Medi Derma Nano Meso Solution to istna bomba energizująco-rewitalizująca dla Twojej skóry. Starannie wyselekcjonowane składniki oraz ich skuteczność gwarantuje Laboratorium Sesderma – lider z branży medycyny estetycznej, wykorzystujący w produkcji preparatów zdobycze zaawansowanej nanotechnologii i genokosmetyki.

Nanotechnologia umożliwia transport wysokoskoncentrowanych składników aktywnych zawartych koktajlach rewitalizujących do głębokich warstw skóry przy pomocy nanosomów. Dodatkowo nanosomy chronią składniki aktywne, takie jak retinol czy witaminę C przed utlenianiem i zapewniają ich bezpieczny transport w najgłębsze warstwy skóry oraz eliminują ryzyko podrażnień.

Zabieg polega na intensywnym wtłaczaniu składników zawartych w meso koktajlach, takich jak:

 • Retinol

 • Witamina C

 • DMAE (składnik silnie napinający skórę)

 • Krzem organiczny

przy pomocy systemu mikronakłuć i masażu wibracyjnego. Zewnętrzny naskórek jest intensywnie perforowany (do głębokości 0,5 mm) i ścierany przy jednoczesnym podawaniu koktajlu zabiegowego. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu maścią z lidokainą i jest całkowicie bezbolesny, nie zostawia siniaków podskórnych, a cudowny pomarańczowy zapach rozpieści Twoje zmysły.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest intensywnie zaczerwieniona. Zaczerwienienie z reguły ustępuje następnego dnia, maksymalnie do 2 dni. W ciągu kilku dni może następować drobnopłatowe złuszczanie się naskórka.

Efekty zabiegu są widoczne już następnego dnia. Obudzisz się rano z promienną, idealnie napiętą i rozjaśnioną skórą. Zmarszczki staną się mniej widoczne, a Twoja twarz będzie wyglądała, jakby ubyło jej przynajmniej 10 lat. To doskonały zabieg błyskawicznie poprawiający kondycję skóry przed ważnymi uroczystościami (np. ślubem) oraz skuteczna terapia przeciwstarzeniowa, której systematyczne stosowanie zapewni Twojej skórze zdrowy, promienny i w pełni naturalny wygląd.

Przez cały sierpień 2019 w Sztuka i Estetyka zabiegi mezoterapii mikroigłowej są tańsze o 25%:

a

TWARZ/ SZYJA/ DEKOLT 1 okolica

590 zł 450 zł

b

TWARZ/SZYJA/DEKOLT 2 okolice

900 zł 675 zł

c

TWARZ/SZYJA/DEKOLT 3 okolice

1200 zł 900 zł

Przeciwwskazania:

 • przerwanie ciągłości naskórka

 • zaburzenia krzepliwości krwi

 • skóra z widocznymi zmianami naczyniowymi

 • znamiona w obszarze zabiegowym

 • choroby skóry w fazie aktywnej

 • tendencje do bliznowacenia

 • nowotwory

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl