Perfectus™3D Laser Perfekcyjna skóra, wyraźne odmłodzenie

Perfectus 3D to rewolucyjny laser, należący do rodziny laserów nieablacyjnych erbowo-szklanych. Jego działanie opiera się na wytworzeniu w skórze mikroskopijnych kolumn uszkodzeń termicznych, z których każda otoczona jest nienaruszoną tkanką, dzięki czemu w skórze poddawanej frakcjonowaniu laserowemu dochodzi do intensywnych procesów regeneracyjnych, związanych z nadbudową i regeneracją włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrną, sprężystą i pogrubioną skórę.

Wyjątkowość laserów nieablacyjnych polega na ich zdolności do penetracji głębokich warstw skóry właściwej (w przeciwieństwie do laserów ablacyjnych, np. CO2, których działanie koncentruje się jedynie na zewnętrznej ablacji – odparowaniu naskórka), co zapewnia znacznie lepsze i trwalsze efekty zabiegowe. Dzięki systematycznym zabiegom frakcjonowania laserowego możemy odmłodzić naszą skórę nawet o 10 lat. Doskonała jakość wiązki laserowej typu fiber o ultracienkim przekroju 0,05 mm zapewnia intensywność działania, a jednocześnie powoduje, że zabieg jest dobrze tolerowany i nie powoduje wyłączenia z codziennej aktywności.

Galeria zabiegów

Przez cały kwiecień 2020 zabiegi laserowania frakcyjnego

1 zabieg na dowolną okolicę do wyboru: twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie 399 zł (cena regularna do 860 zł)

3 zabiegi na dowolne okolice do wyboru: twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie 999 zł (cena regularna do 2580 zł)

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Promocji Cenowych

Uwaga! W związku z trwającą pandemią koronawirusa pragniemy poinformować, że nasza klinika jest wyposażona we wszystkie materiały jednorazowe i ochronne oraz dezynfekujące w celu zapewnienia Państwu maksymalnego bezpieczeństwa. Zabiegi są umawiane pojedynczo, nasi Kosmetolodzy są przebadani i stale monitorują swój stan zdrowia. Zgodnie z obowiązującym Regulaminem możecie Państwo również zrealizować zabiegi w ciągu 12 miesięcy od zakupienia promocji.

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl