Perfectus™ Laser 3D + osocze bogatopłytkowe PRP

Przez cały październik 2019 zapraszamy serdecznie do Sztuka i Estetyka na zabiegi intensywnie rewitalizujące skórę twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy Lasera frakcyjnego Perfectus 3D i osocza bogatopłytkowego.

Połączenie Lasera frakcyjnego i osocza bogatopłytkowego (ang. Platelet-rich plasma, w skrócie PRP) to najskuteczniejsza terapia przeznaczona dla skóry wymagającej intensywnej odnowy, ujędrnienia i zagęszczenia, a także jako terapia zapobiegająca i powstrzymująca starzenie się skóry, przeznaczona dla osób od 28. roku życia.

Regeneracja i wytwarzanie nowych włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego w skórze ma kluczowe znaczenie dla zachowania naturalnie młodego i atrakcyjnego wyglądu. Rezultatem starzenia endogennego jest ubytek tkanki miękkiej w naszym organizmie, przez co skóra zapada się, spłaszcza, pojawiają się na niej zmarszczki oraz utrata elastyczności. Możemy aktywnie przeciwdziałać temu procesowi dzięki rewolucyjnym zabiegom przy pomocy Lasera Perfectus 3D, który naprawia uszkodzone wraz z wiekiem włókna kolagenowe i elastynowe oraz powoduje intensywną nadbudowę nowych włókien, a także pobudza wytwarzanie kwasu hialuronowego w skórze. Osocze bogatopłytkowe zawierające płytki krwi stymuluje komórki macierzyste do namnażania, co ma bezpośredni wpływ na tworzenie nowych naczyń krwionośnych, regenerację tkanek oraz aktywuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.

Od 01. do 31. października 2019

Perfectus Laser 3D + maska z osocza bogatopłytkowego

3 zabiegi 1990 zł (cena regularna do 3930 zł)

na twarz lub szyję lub dekolt

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl