Nawilżanie skóry po lecie w warunkach gabinetowych

skora_2.jpg

Lato niestety już za nami, po opaleniźnie zostało wspomnienie, a nasza skóra, wystawiana przez kilka miesięcy na działanie słońca, jest bardziej przesuszona, wrażliwa, pojawiły się na niej dodatkowe zmarszczki lub przeciwnie – reaguje nadmiernym łojotokiem i wypryskami.

Z problemem pogorszonego nawilżenia i napięcia skóry doskonale poradzą sobie mezoterapie – bezigłowa, mikroigłowa i igłowa oraz Hialurofrax®.

Mezoterapia, nawilżanie skóry i inne zabiegi dla skóry

Wybór metody zależy od indywidualnych potrzeb skóry i stopnia zaawansowania zmarszczek. Mezoterapia bezigłowa jest doskonałym sposobem na przywrócenie świeżości i blasku skórze odwodnionej, poszarzałej. Dużym atutem tej terapii jest to, że nie wywołuje ona siniaków podskórnych i jest całkowicie bezbolesna. Dzięki mezoterapii bezigłowej zlikwidujemy powierzchowne zmarszczki i zrewitalizujemy skórę twarzy, szyi i dekoltu. Ponieważ mezoterapia dzięki mikroporacji przenika do głębszych warstw skóry dzięki mieszkom włosowym, obszar przenikania substancji aktywnych jest największy ze wszystkich metod mezoterapii.

Mezoterapia igłowa to sposób na głębokie zrewitalizowanie i uniesienie zapadniętej skóry oraz redukcję zmarszczek płytkich i głębokich. Mezoterapię igłową przeprowadza się dwiema technikami – metodą płytkiego podania mezoterapii „na bąbelek”, stosowaną w celu zrewitalizowania i nawilżenia zewnętrznych warstw skóry oraz spłycenia drobnych zmarszczek oraz metodą śródskórnego podania preparatu w niewielkich, głęboko osadzonych depozytach, stosowaną w celu głębokiej rewitalizacji. Mezoterapia igłowa może wiązać się z niewielkim dyskomfortem oraz wystąpieniem drobnych siniaczków na skórze.

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnej perforacji naskórka, jaką daje system mikronakłuć połączony z masażem wibracyjnym w głowicy zabiegowej i jednoczesnym podawaniem koktajli intensywnie nawilżających, rewitalizujacych skórę. Poziom przenikania substancji aktywnych jest taki sam, jak w przypadku mezoterapii podskórnej na depozyt, obszar przenikania jest znacznie większy, a dodatkowym atutem jest intensywne pobudzenie regeneracji dzięki perforacji naskórka.

Hialurofrax® to zaawansowany system stworzony specjalnie do głębokiego nawilżania i wypełniania skóry kwasem hialuronowym na całej powierzchni zabiegowej, wykorzystujący Laser diodowy i głowicę FraxPen do podawania kwasu hialuronowego na różnych poziomach skóry i naskórka. Doskonały sposób na mało inwazyjną, a jednocześnie widoczną poprawę jakości, nawilżenia i uelastycznienia skóry.

Zapraszamy do Sztuka i Estetyka na zabiegi intensywnie nawilżające i regenerujące skórę. Odwdzięczy się ona pięknym wyglądem i blaskiem, zmarszczki i linie ulegną wygładzeniu, a skóra wrażliwa i łojotokowa unormalizuje się.

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice