Oferta – Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa Łódź


Mezoterapia igłowa w Łodzi to zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry koktajlami zawierającymi wysoko skoncentrowane składniki, których dostarczenie bezpośrednio do głębokich warstw skóry wywołuje określone skutki lecznicze dla poprawy wyglądu pacjenta.
Zasadniczo mezoterapię igłową można podzielić ze względu na rodzaj działania:

 1. Mezoterapia nawilżająco-regenerująca – stosowana głównie w okolicach twarzy, szyi i dekoltu, służąca rewitalizacji i nawilżeniu poszarzałej, odwodnionej skóry.
 2. Mezoterapia okolic oczu – nawilżająca, likwidująca cienie i obrzęki pod oczami.
 3. Mezoterapia skóry głowy – zapobiegająca i zwalczająca wypadanie i osłabienie włosów.
 4. Mezoterapia cellulitu i tkanki tłuszczowej – pobudzająca krążenie limfy w miejscach dotkniętych cellulitem i spalająca nadmiar tkanki tłuszczowej.
 5. Mezoterapia stosowana w celu redukcji blizn i rozstępów.

Zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane przy użyciu preparatów renomowanych firm przynoszą rewelacyjne efekty zabiegowe, w sposób widoczny poprawiając kondycję skóry w miejscu ich podawania i doraźnie walcząc z jej problemami. Warunkiem istotnym warunkującym skuteczność zabiegów jest ich systematyczność i powtarzalność. Z reguły do uzyskania zamierzonego efektu konieczne jest przeprowadzenie serii w odstępach 1-2 tygodni liczącej średnio 6 zabiegów.
Częstotliwość wykonywania serii zabiegowych powinna być dostosowana indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry i oczekiwań pacjenta. Nie musimy się obawiać, że stosując często mezoterapię igłową doprowadzimy do rozleniwienia skóry. Skóra poddawana ciągłej systematycznej stymulacji odwdzięczy nam się pięknym, zdrowym wyglądem, mającym istotny wpływ na nasz ogólny wygląd i spowolnienie skutków starzenia. Dużym błędem, który popełniają osoby chcące zachować młodość i dobry wygląd jest przekonanie, że jedynie zabiegi dające natychmiastowe efekty odmładzające, jak np. botoks czy wypełniacze są w stanie zatrzymać proces starzenia. Dużo ważniejsze od zabiegów wykonywanych co pół roku jest długofalowe działanie nakierunkowane na ciągłe pobudzanie i podtrzymywanie procesów odnowy w skórze. Wiele celebrytek, które posądzamy o inwazyjne zabiegi chirurgiczne zawdzięczają swój doskonały wygląd właśnie regularnej pielęgnacji przy pomocy mezoterapii.

Zabieg mezoterapii igłowej wykonujemy w znieczuleniu miejscowym przy pomocy maści z lidokainą. Najskuteczniejszą metodą podawania preparatów do mezoterapii igłowej nawilżającej i regenerującej jest metoda na depozyt, czyli bąbelek, w którym lekarz pozostawia preparat dla skóry w miejscu w którym wykorzysta go ona w najbardziej efektywny sposób. Takich bąbelków robimy na twarzy, szyi i dekolcie dużo – średnio co 5 cm, dlatego bezpośrednio po zabiegu lepiej jest nie planować dodatkowych spotkań. Depozyty z reguły znikają następnego dnia, maksymalnie po 2 dniach.
Mezoterapia igłowa stosowana na skórę głowy lub okolice oczu jest z kolei podawana metodą płytkich nakłuć, a na cellulit i tłuszcz oraz blizny i rozstępy nieco głębszych.
W celu zapobiegania powstawaniu siniaków podskórnych należy pamiętać o rezygnacji na kilka dni przed zabiegiem z leków rozrzedzających krew (zawierających ibuprofen, kwas acetylosalicylowy). Dodatkowo na kilka dni przed zabiegiem można przyjmować tabletki zawierające cyklonaminę (lek na receptę, tylko po konsultacji z lekarzem), zapobiegającą pękaniu naczyń krwionośnych.

Przeciwwskazania:

 • cukrzyca
 • alergia
 • stany zapalne skóry, infekcje
 • ciąża, laktacja

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

650 zł
Dr Cyj Hair Filler

mezoterapia skóry głowy
 • Kompleks 7 peptydów pobudzających czynniki wzrostu, fosforany, kwas hialuronowy
 • ampułka 1 ml

850 zł
Teosyal RHA1

głębokie nawilżenie, regeneracja
 • Usieciowany + nieusieciowany kwas hialuronowy, 0,3 % lidokainy
 • ampułka 1 ml

650 zł
Redensity I

mezoterapia okolic oczu i twarzy
 • 1. Nieusieciowany kwas hialuronowy 15 mg/g, lidokaina 0,3%
 • 2. Kompleks odnawiający skórę zawierający 8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały, 1 witaminę ampułka 1 ml

125 zł
DERMAPEN

zabieg dodatkowy w mezoterapii igłowej
 • Wybrany obszar poddawany zabiegowi mezoterapii igłowej

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice