Oferta – Medycyna estetyczna

Lipoliza Aqualyx®


Lipoliza to metoda niechirurgicznego trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej, alternatywa dla tradycyjnej liposukcji. Stosuje się ją w celu usunięcia miejscowych otłuszczeń, odpornych na dietę i ćwiczenia. Nie stanowi ona metody odchudzania, ale przy jej pomocy możemy wymodelować sylwetkę i nadać jej bardziej symetrycznych kształtów.

Aqualyx® to jedyny zatwierdzony w Polsce preparat przeznaczony do zabiegów infiltracji tkanki tłuszczowej, posiadający oficjalną europejską rejestrację do wykonywania zabiegów lipolizy.

Tym co odróżnia Aqualyx® od innych preparatów jest jego unikatowy skład zawierający deoksycholan sodu – substancję pozyskiwaną z fosfatydylocholiny, umieszczoną w specjalnej gąbce cukrowej o trójwymiarowej strukturze. W wielu preparatach do lipolizy substancją działającą jest fosfatydylocholina, która sama w sobie nie wykazuje działania niszczącego komórki tłuszczowe.

Lipoliza Aqualyx® jest zabiegiem o wysokiej skuteczności. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje w okresie 3 tygodni od zabiegu i wynosi średnio 2-4 centymetry w obwodzie obszaru podania preparatu. Skutkiem ubocznym lipolizy jest miejscowa redukcja cellulitu.

Zabieg przeprowadza się etapowo. Liczba zabiegów jest uzależniona od grubości tkanki tłuszczowej, którą chcemy usunąć. Średnio wykonujemy 2-4 zabiegi w celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Dużą zaletą Lipolizy Aqualyx® jest bardzo komfortowy dla pacjenta sposób przeprowadzania zabiegu. Lekarz podaje preparat w obszar wymagający redukcji z 1-2 miejsc przy pomocy specjalnej igły. Dzięki temu pacjent jest ukłuty maksymalnie dwa razy. Podczas zabiegu możemy dodatkowo zastosować znieczulenie miejscowe, ale często nie jest ono konieczne. Technika iniekcji preparatu dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo zabiegu i eliminuje ryzyko powikłań.

Przez kilka dni po zabiegu występuje obrzęk i bolesność w miejscu podania preparatu, mogą temu towarzyszyć zaczerwienienie i siniaki podskórne. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do normalnej aktywności, co przemawia na korzyść zabiegów lipolizy w porównaniu z tradycyjną liposukcją.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • niewydolność wątroby i nerek
  • cukrzyca
  • choroby autoimmunologiczne
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • epilepsja
  • alergia na składniki preparatu
  • nadmierna otyłość

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

370 zł
Lipoliza Aqualyx®

  • 8 ml

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice