Oferta – Medycyna estetyczna

HialuroFrax


HialuroFrax to pierwszy w Polsce unikatowy system wprowadzania kwasu hialuronowego o wielkości nanocząsteczki w głębokie partie skóry przy pomocy Lasera diodowego i głowicy FraxPen, efekt pracy włoskich i niemieckich naukowców.

Zabieg przeznaczony jest do redukcji następujących problemów skóry:

  • zły poziom nawilżenia skóry
  • sieć drobnych zmarszczek
  • wiotka, mało elastyczna skóra
  • głębsze zmarszczki i bruzdy

Proces starzenia zmniejsza w naszej skórze aktywność fibroblastów – komórek znajdujących się w skórze właściwej, produkujących kwas hialuronowy, kolagen i elastynę – składniki tkanki łącznej, których obecność wpływa na właściwy poziom nawilżenia i napięcia skóry. Wraz z ubytkiem tych substancji, skóra staje się bardziej przesuszona, uwidaczniają się na niej zmarszczki oraz następuje utrata elastyczności.

Kwas hialuronowy dostarczany z zewnątrz posiada cząsteczkę o wielkości, która uniemożliwia pokonanie bariery skórnej i przedostanie się jej do skóry właściwej. W niemieckich laboratoriach stworzono więc cząsteczkę o nanowielkości, która przenika do głębokich warstw skóry w stanie nieuszkodzonym. Do jej transportu używamy dodatkowo:

  • Lasera diodowego – o niepowtarzalnej konstrukcji, zapewniającego działanie biostymulujące, pobudzającego fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych
  • Głowicy FraxPen – z systemem 12 ultracienkich sterylnych igieł przeznaczonych do frakcjonowania głębszych zmarszczek oraz intensywnego stymulowania odnowy skóry

W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie 6 zabiegów w serii na wybraną okolicę (twarz, szyja, dekolt) w odstępach tygodniowych. Zabieg trwa 1,5 godziny, nie wymaga znieczulenia i nie pozostawia siniaków na skórze. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona w miejscu działania głowicy FraxPen. Zaczerwienienie może się utrzymywać 1 (twarz) – 2 (ciało) dni.

Poprawa zauważalna jest już po pierwszym zabiegu. Po wykonanej serii zmarszczki powierzchowne są wymazane, skóra odzyskuje nawilżenie i blask, głębsze zmarszczki są zredukowane. Bezpośrednio przed i po zabiegu wskazane jest picie dużych ilości wody.

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

300 zł
TWARZ

  • 1 zabieg

300 zł
SZYJA

  • 1 zabieg

300 zł
DEKOLT

  • 1 zabieg

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice