Oferta – Medycyna estetyczna

Ginekologia estetyczna Łódź


https://www.sztukaiestetyka.pl/wp-content/uploads/2015/12/ginekologia-estetyczna_m.jpg

Ginekologia estetyczna to nowa dziedzina medycyny estetycznej zapobiegająca i zwalczająca skutki starzenia się okolic intymnych u kobiet. Wraz z wiekiem starzeje się nasza skóra, a proces ten obejmuje również okolice intymne. Pod wpływem zmniejszenia wydzielania estrogenów skóra okolic intymnych staje się cieńsza, wiotka, bardziej wrażliwa. Zmniejsza się również naturalne nawilżenie pochwy oraz dochodzi do atrofii warg sromowych większych w wyniku zanikania tkanki podskórnej. Wskutek tego kobiety w okresie okołomenopauzalnym i menopauzalnym są dużo bardziej narażone na ryzyko infekcji intymnych, świądu i urazów spowodowanych brakiem naturalnej bariery ochronnej tych jakże delikatnych okolic.
Problem atrofii dotyczy również niekiedy kobiet młodych i jest efektem indywidualnej budowy miejsc intymnych, ponadto dolegliwość tę mogą wywoływać choroby, jak np. liszaj twardzinowy sromu.
Zanik warg sromowych sprzyja odczuwaniu dyskomfortu, zarówno fizycznego, jak i psychicznego podczas współżycia i codziennej aktywności.

Zabiegi ginekologii estetycznej w Sztuka i Estetyka wykonywane są przez doświadczonych lekarzy, odbywają się z zachowaniem profesjonalizmu i pełnej dyskrecji. Podczas zabiegu stosujemy standardowo maść znieczulającą, a sam zabieg trwa około 20-30 minut.

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

1500 zł
Wypełnianie 2 warg sromowych kwasem hialuronowym

  • Preparat: Neauvia

1500-2000 zł
Mezoterapia okolic sromu kwasem hialuronowym

  • Preparat: Neauvia

600 zł
Mezoterapia okolic sromu osoczem bogatopłytkowym

  • Preparat: PRP

1000 zł
Wypełnianie punktu G kwasem hialuronowym

  • Preparat: Neauvia

1500-3000 zł
Lifting pochwy

  • Preparat: Vaginal Narrower


Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl