Oferta – Medycyna estetyczna

Badanie skóry


Badanie skóry Łódź

Analizer Nati to najnowocześniejsze na rynku kosmetycznym urządzenie do pomiaru stanu skóry, umożliwiające analizę fizyczną i optyczną skóry dzięki nowoczesnemu systemowi pomiarowemu 2 w 1 wykorzystującemu pomiar fizyczny i kamerę cyfrową w technologii HD Ready.

Efekt współpracy dermatologów, kosmetologów, lekarzy chirurgów i inżynierów precyzyjnie określa indywidualne potrzeby każdej skóry i dopasowuje do niej odpowiedni program pielęgnacji gabinetowej i domowej. Bada takie parametry jak struktura, nawilżenie, natłuszczenie, pory, złuszczanie i zmarszczki.

Badanie skóry Analizerem Nati poprzedza zmycie makijażu i odczekanie pół godziny bez nakładania kosmetyków w celu prawidłowego ustalenia parametrów skóry.

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

100 zł
BADANIE SKÓRY PRZY POMOCY ANALIZERA NATI®

  • Analiza fizyczna i optyczna skóry, komputerowy wydruk zalecanej pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice