Lasery odmładzające

termolifting.jpg

Niezależnie od tego, ile mamy lat, spoglądając na swoje odbicie w lustrze, marzymy czasem, by mieć mniej. A skoro nie da się cofnąć wieku, to przynajmniej wygląd mógłby wolniej się zmieniać. Jednym ze sposobów jest zabieg z wykorzystaniem lasera do odmładzania.

Wiek i samopoczucie

Skóra na naszym ciele, sama z siebie nie jest w stanie utrzymać jędrności przez wszystkie lata życia. O ile zwiotczeń nie widać tak bardzo na nogach, czy rękach, to na pewno zauważalne są na twarzy i szyi. A to nasza wizytówka i chcielibyśmy, aby zawsze była piękna, zdrowa i młoda.

Gdy pytamy ludzi, w jakim są wieku, mówią, że czują się na zdecydowanie mniej, niż jest w rzeczywistości. I coś w tym jest. Pomyślmy o sobie – czy naprawdę czujemy, że mamy już tyle lat? Gdybyśmy wcześniej nie widzieli swojego odbicia, i dziś stanęlibyśmy przed lustrem, większość z nas, nie kryłaby zdumienia widokiem i w pierwszej chwili nie chciałoby nam się wierzyć, że osoba,którą widzimy, to my. Przecież nie jesteśmy jeszcze tacy starzy. To niemożliwe! Wciąż czujemy się pełni sił, energii i tak naprawdę dopiero rozpędzamy się  na drodze życia.

Młody wygląd w starszym wieku – czy to możliwe? Skuteczne odmładzanie!

Co zrobić, aby nie korzystając z wehikułu czasu, zmienić swoje lustrzane odbicie? Jak pomóc swojemu ciału w szybszej regeneracji zużytych i uszkodzonych z wiekiem tkanek?

Gdybyśmy zadali to pytanie 100 lat temu, prawdopodobnie nie otrzymalibyśmy zadowalającej odpowiedzi. Ale nie dziś. W XXI wieku to, co kiedyś uznane byłoby za cud, teraz dostępne jest niemal dla każdego. Medycyna wciąż się rozwija i wychodzi naprzeciw pacjentom. I to nie tylko w kwestii przywracania zdrowia i ratowania życia, ale też z myślą o tych, którzy na brak równowagi w organizmie nie narzekają. Niezależnie od wieku, mamy dziś szanse uczynić coś, co jeszcze nie tak dawno, było dla nas nieosiągalne. Ilość i jakość zabiegów odmładzających wzrasta z każdym rokiem.

Lasery odmładzające – młodość na wyciągnięcie ręki

Wyobraźmy sobie, że pewnego dnia stajemy przed lustrem i widzimy swoją twarz młodszą o co najmniej 10 lat. Jak byśmy się w tej chwili czuli? Co myśleli? Jak zmieniłyby się nasze plany na najbliższą przyszłość?

Warto odpowiedzieć sobie na te pytania, bo w każdej chwili, możemy sprawić, by ta wizja stała się naszą rzeczywistością.

Wystarczy skorzystać z lasera odmładzającego. Mowa tu o laserze frakcyjnym Perfectus laser 3D.

Z jego pomocą zagęścimy i ujędrnimy skórę twarzy i innych części ciała.

Poddając się zabiegom odmładzającym, jesteśmy w stanie cofnąć wskazówki zegara biologicznego nawet o kilka lat.

Nie chodzi tu jednak tylko o wygląd, ale o stan naszej skóry, co nie pozostaje obojętne dla całego organizmu.

Czy to nie wspaniałe, że młody wygląd mamy dziś na wyciągnięcie ręki? To jedno z tych marzeń, które na pewno się spełniają.

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice