Oferta – Kosmetyka profesjonalna

Pedicure Łódź


Pedicure Łódź

Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny rozpoczyna kąpiel SPA stóp z hydromasażem, z dodatkiem pachnącej i pielęgnującej soli. Następnie na zrogowaciały naskórek nakładamy specjalny żel zmiękczający, a po kilku minutach usuwamy go przy pomocy frezarki. Paznokcie są przycinane i opiłowywane, skórki odsuwane kopytkiem i wycinane, płytka paznokciowa wyrównywana. Na sam koniec aplikujemy krem odżywczy na stopy.


Pedicure leczniczy – Podolog Łódź

Pedicure leczniczy wykonuje specjalista podolog w Łodzi. Rozpoczyna się on konsultacją, podczas której oceniany jest wygląd stóp oraz diagnozowane schorzenia wymagające terapii. Pedicure leczniczy to zaawansowana forma klasycznego pedicure, podczas którego podolog przy pomocy specjalistycznych narzędzi rozwiązuje problemy wrastających paznokci, usuwa odciski, modzele, brodawki, leczy hiperkeratozę, czyli problem nadmiernie zrogowaciałych, pękających pięt.


French pedicure

French pedicure to klasyczna, elegancka forma pedicure, która polega na wykonaniu pedicure klasycznego, nałożeniu bazy podkładowej, a następnie pomalowaniu końcówki paznokcia białym lakierem i przykryciu całości lakierem w naturalnym kolorze. Nadaje stopom świeży, estetyczny wygląd i polecany jest zwłaszcza w okresie letnim.


Pedicure japoński

Pedicure japoński dedykowany jest wszystkim osobom, które chciałyby wzmocnić i odżywić płytkę paznokciową stóp, zniszczoną np. po przebytych schorzeniach lub zabiegach. Po wstępnym przygotowaniu stóp (pedicure klasyczny) nanosimy na płytkę paznokciową specjalną pastę zawierającą proteiny, minerały, D-Panthenol, beta-karoten, olejek z marchwi. Następnie wcieramy pastę w paznokcie, wygładzamy je i polerujemy przy pomocy przeznaczonych do tego pilników. W końcowym efekcie uzyskujemy zdrową, mocno nabłyszczoną i odżywioną płytkę paznokciową, zabezpieczoną przed czynnikami zewnętrznymi i odporną na rozdwajanie. Efekt mocno nabłyszczonych paznokci utrzymuje się około 2 tygodni, w celu jego podtrzymania zaleca się wykonywanie pedicure japońskiego przynajmniej 2 razy w miesiącu. Po zabiegu nie pomalujemy paznokci lakierem, gdyż nie będzie się on na nich trzymał.


Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy polega na wykonaniu pedicure klasycznego i pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie LED/UV. Lakiery hybrydowe, zwane też lakierożelami odznaczają się dużą trwałością, odpornością na ścieranie i odpryskiwanie. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zabieganych kobiet, dla których ważny jest zadbany wygląd stóp, a które nie mają czasu na częste lakierowanie paznokci. Lakier hybrydowy świetnie sprawdzi się również podczas urlopów, kiedy paznokcie częściej są narażone np. na kontakt z wodą czy piaskiem.
Pedicure hybrydowy wykonujemy średnio co 2 tygodnie. Lakier hybrydowy ściągamy w salonie przy użyciu specjalnych preparatów.


Icon Nail Design

Icon Nail Design to sztuka zdobienia paznokci poprzez malowanie na nich wzorków przy pomocy farbek akrylowych i lakierów hybrydowych, a także przyklejanie biżuterii i akcesoriów zdobniczych.
Dzięki Icon Nail Design możemy dowolnie wyrażać swoją osobowość poprzez kreatywne wzornictwo naszego pedicure. Technikę tę stosuje się dla lakierów klasycznych, hybrydowych, a także przy metodzie żelowej.


Zabieg pielęgnujący SPA

Zabieg pielęgnujący SPA to zabieg dodatkowy, który możemy łączyć z każdym rodzajem pedicure. W jego skład wchodzi odżywczy peeling, regenerująca maska kremowa na stopy oraz krem. Dla wszystkich stóp potrzebujących regeneracji i odżywienia. Wygładza, nawilża, pozostawia stopy jedwabiście miękkie w dotyku.Wszystkie zabiegi pedicure są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów przy zachowaniu ścisłej procedury dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

CENNIK – PEDICURE ŁÓDŹ


od 100 zł
Pedicure klasyczny

 • Pedicure klasyczny bez lakierowania – 100 zł
 • Pedicure klasyczny z lakierowaniem – 120 zł
 • Pedicure leczniczy (usuwanie odcisków, modzeli, wrastających paznokci, hiperkeratoza) – 200 zł
 • Pedicure leczniczy – zakładanie klamry na wrastający paznokieć – 200 zł
 • French pedicure – 150 zł

od 150 zł
Pedicure hybrydowy

 • Pedicure hybrydowy – 150 zł
 • Pedicure hybrydowy French – 180 zł
 • Usunięcie lakieru hybrydowego + opracowanie płytki – 50 zł
 • Usunięcie lakieru hybrydowego zakładanego w innym salonie przed zabiegiem – 30 zł
 • Usunięcie lakieru hybrydowego dla naszych klientów – 0 zł

od 180 zł
Pedicure żelowy

 • Żel na płytce naturalnej – 180 zł
 • Żel na płytce naturalnej + lakier hybrydowy/żel kolorowy – 200 zł
 • Zdejmowanie paznokci żelowych + pedicure – 250 zł

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice