Oferta – Kosmetyka profesjonalna

Opalanie natryskowe Łódź – SunFX


https://www.sztukaiestetyka.pl/wp-content/uploads/2016/05/opalanie-natryskowe_m.jpg

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć piękną, naturalnie wyglądającą i zdrową opalenizną. SunFX jest pionierem i czołowym producentem profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Europie, Australii, USA i Azji. Specjalny system aplikacji preparatu przy pomocy delikatnej mgiełki z numerowaną regulacją przepływu zapewnia błyskawiczną i równą opaleniznę bez smug i odbarwień.

To co wyróżnia SunFX to jakość preparatów do opalania, które uzyskały certyfikat Ecocert przyznawany produktom, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%. Płyny SunFX zawierają najczystszy, oparty na bazie składników naturalnych DHA, mineralne środki brązujące, karmel, organiczne wyciągi z aloesu, zielonej herbaty, naturalnego kokosa, będące źródłem witamin A, C i E. Nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w produktach innych firm. Dzięki temu opalanie natryskowe Łódź SunFX jest bezpieczne nawet dla alergików i kobiet w ciąży.

Zabieg opalania natryskowego trwa kilka minut. Wykonujemy go w kabinie przy pomocy urządzenia rozpylającego preparat opalający. Funkcja suszenia zapewnia niezwykły komfort zabiegu i znacznie skraca jego czas, dzięki czemu już po kilku minutach możemy cieszyć się piękną opalenizną. Po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą średnio przez 8 godzin. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji Klienta, możemy wybierać aż spośród 7 odcieni serii Original Tan, Caribbean Chocolate i Caribbean Gold – 2 hours. Przed zabiegiem dobrze jest wykonać peeling ciała, a także zaopatrzyć się w luźne ubranie, najlepiej w ciemnych kolorach.

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

CENNIK – OPALANIE NATRYSKOWE ŁÓDŹ – SUNFX


100 zł
Opalanie całego ciała


120 zł
Opalanie całego ciała + peeling całego ciała


60 zł
Opalanie do połowy ciała


45 zł
Opalanie twarz, dekolt, ręce


Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl