Oferta – Kosmetyka profesjonalna

Manicure


Manicure Łódź

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na wstępnym przygotowaniu płytki paznokcia poprzez jej wyrównanie i opiłowanie, a także opracowaniu wałów paznokciowych poprzez odsunięcie i wycięcie narastających skórek.


French manicure

French manicure to klasyczna, elegancka forma manicure, która polega na wykonaniu manicure klasycznego, nałożeniu bazy podkładowej, a następnie pomalowaniu końcówki paznokcia białym lakierem i przykryciu całości lakierem w naturalnym kolorze. French manicure to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, których wizerunek zawodowy wymaga schludności i naturalności, np. lekarze, farmaceuci itp.


Manicure japoński

Manicure japoński dedykowany jest wszystkim osobom, które chciałyby wzmocnić i odżywić płytkę paznokciową, również po zabiegach przedłużania paznokci, a także takim, którzy cenią sobie naturalny wygląd paznokci. Po wstępnym przygotowaniu paznokci (manicure klasyczny) nanosimy na płytkę specjalną pastę zawierającą proteiny, minerały, D-Panthenol, beta-karoten, olejek z marchwi. Następnie wcieramy pastę w paznokcie, wygładzamy je i polerujemy przy pomocy przeznaczonych do tego pilników. W końcowym efekcie uzyskujemy zdrową, mocno nabłyszczoną i odżywioną płytkę paznokciową, zabezpieczoną przed czynnikami zewnętrznymi i odporną na rozdwajanie. Efekt mocno nabłyszczonych paznokci utrzymuje się około 2 tygodni, w celu jego podtrzymania zaleca się wykonywanie manicure japońskiego przynajmniej 2 razy w miesiącu. Po zabiegu nie pomalujemy paznokci lakierem, gdyż nie będzie się on na nich trzymał.


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy polega na wykonaniu manicure klasycznego i pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie LED/UV. Lakiery hybrydowe, zwane też lakierożelami odznaczają się dużą trwałością, odpornością na ścieranie i odpryskiwanie. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zabieganych kobiet, dla których ważny jest zadbany wygląd dłoni, a które nie mają czasu na częste lakierowanie paznokci. Lakier hybrydowy świetnie sprawdzi się również podczas urlopów, ważnych uroczystości, kiedy nie chcemy martwić się przypadkowym naruszeniem lakieru.
Manicure hybrydowy wykonujemy średnio co 2 tygodnie. Ściągamy go w salonie przy użyciu specjalnych preparatów.


Manicure żelowy

Manicure żelowy zalicza się do najtrwalszych rodzajów manicure. Po wykonaniu manicure klasycznego i odpowiednim przygotowaniu paznokci nakładamy na nie żel utwardzany w lampach LED/UV konsystencją przypominający lakier hybrydowy. W przypadku bardzo słabych i miękkich paznokci możemy żelować naturalną płytkę paznokciową w celu jej wzmocnienia i utwardzenia. Żel sprawdzi się również jako metoda przedłużania paznokci i nadawania im wymarzonego kształtu.
Manicure żelowy pozostanie na paznokciach przez 4-8 tygodni. Wskazane jest uzupełnianie manicure żelowego co kilka tygodni, kiedy pojawi się odrost naturalnego paznokcia. Ściąganie manicure żelowego należy wykonywać tylko w salonie przez profesjonalną kosmetyczkę.


Icon Nail Design

Icon Nail Design to sztuka zdobienia paznokci poprzez malowanie na nich wzorków przy pomocy farbek akrylowych i lakierów hybrydowych, a także przyklejanie biżuterii i akcesoriów zdobniczych.
Dzięki Icon Nail Design możemy dowolnie wyrażać swoją osobowość poprzez kreatywne wzornictwo naszego manicure. Technikę tę stosuje się dla lakierów klasycznych, hybrydowych, a także przy metodzie żelowej.


Zabieg pielęgnujący SPA

Zabieg pielęgnujący SPA to zabieg dodatkowy, który możemy łączyć z każdym rodzajem manicure. W jego skład wchodzi odżywczy peeling, regenerująca maska kremowa na dłonie oraz krem. Dla wszystkich dłoni potrzebujących regeneracji i odżywienia. Wygładza, nawilża, pozostawia dłonie jedwabiście gładkie w dotyku.Wszystkie zabiegi manicure są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów przy zachowaniu ścisłej procedury dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.


MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

CENIIK – MANICURE


od 100 zł
Manicure klasyczny

 • Manicure klasyczny dla kobiet i mężczyzn – 100 zł
 • Manicure klasyczny z lakierowaniem – 120 zł
 • French manicure – 150 zł
 • Manicure japoński – 150 zł

od 150 zł
Manicure hybrydowy

 • Manicure hybrydowy – 150 zł
 • Manicure hybrydowy French – 180 zł
 • Usunięcie lakieru hybrydowego + opracowanie płytki – 50 zł
 • Usunięcie lakieru hybrydowego zakładanego w innym salonie przed zabiegiem – 20 zł
 • Usunięcie lakieru hybrydowego dla naszych klientów – 0 zł

od 150 zł
Manicure żelowy

 • Żel na płytce naturalnej – 150 zł
 • Żel na płytce naturalnej + lakier hybrydowy/żel kolorowy – 180 zł
 • Zdejmowanie paznokci żelowych + manicure – 200 zł

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice