Oferta – Kosmetyka profesjonalna – Kosmetyka oczu i brwi

Przedłużanie rzęs Łódź


Kosmetyka oczu i brwi Łódź

Przedłużanie rzęs stało się w ostatnich latach bardzo popularną metodą podkreślania oprawy oczu i dodawania spojrzeniu głębi. Jeśli natura nie wyposażyła Cię w długie i gęste rzęsy, a poranne tuszowanie zabiera zbyt wiele czasu i nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów, pożegnaj swój tusz na zawsze i poznaj nasze metody przedłużania.


Przedłużanie rzęs Łódź – metodą 1:1

To najbardziej rozpowszechniona metoda, zapewniająca efekty naturalne, dostosowane pod indywidualne oczekiwania Klientki. Polega ona na przyklejaniu rzęsy jedwabnej do każdej naturalnej rzęsy na oku. Możemy wybierać spośród wielu długości, grubości, a także stopnia podkręcenia rzęs, dopasowując je w zależności od naszych potrzeb i uzyskując efekty od bardzo naturalnych do spektakularnych i widocznych rzęs. Efekt końcowy zależy oczywiście od umiejętności osoby wykonującej zabieg, ale również od jakości przyklejanych rzęs. Dobra jakość rzęs renomowanych firm pozwoli nam cieszyć się miękkimi, lśniącymi i jedwabistymi rzęsami. Zła jakość to rzęsy matowe, sztucznie wyglądające, powodujące dyskomfort przy ich noszeniu. Czas utrzymywania się rzęs przyklejanych tą metodą jest uzależniony od fazy wzrostu naszych rzęs, ich kondycji, a także dostosowania długości i grubości rzęs jedwabnych w stosunku do naturalnych. Zbyt duża dysproporcja w długości i grubości pomiędzy nimi może za bardzo obciążać rzęsy naturalne, powodując ich wypadanie. Przyjmuje się, iż w celu podtrzymywania satysfakcjonujących rezultatów powinnyśmy uzupełniać rzęsy średnio co 3-5 tygodni.


Przedłużanie rzęs metodą wolumetryczną

Metoda ta różni się od 1:1 ilością rzęs przyklejanych do pojedynczej rzęsy naturalnej – możemy przykleić od 2 do nawet 12 rzęs. Przy większej ilości rzęs stosujemy bardzo cienkie rzęsy jedwabne (tzw. mink), by za bardzo nie obciążyć rzęsy naturalnej. Efekty zabiegu są bardzo spektakularne, widoczne, oko nabiera kociego, zalotnego kształtu.


Przedłużanie rzęs metodą Blink&go/Quick Look

Polega na przypadkowym wklejaniu rzęs jedwabnych pomiędzy rzęsy naturalne aż do uzyskania pożądanej objętości. Metoda szybsza, stosowana przy specjalnych okazjach, pozwalająca uzyskać efektowną, „gwiazdorską” stylizację. Efekt zabiegu utrzymuje się średnio 2 tygodnie, po tym czasie dobrze jest zdjąć rzęsy, by nie powodowały one łamania się naturalnych rzęs.


Przedłużanie rzęs metodą kępek

Metoda ta daje widoczne efekty i jest zalecana do jednorazowego podkreślania oprawy oczu przy wyjątkowych okazjach. Przyklejone kępki rzęs nadają się do noszenia przez 1-2 dni, później trzeba je zdjąć, gdyż nie współpracują one dobrze z naturalnymi rzęsami i zaczynają przeszkadzać. Zaletą kępek jest szybki czas ich aplikacji.

MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Dowiedz się więcej…

CENNIK – PRZEDŁUŻANIE RZĘS ŁÓDŹ


160 zł
Przedłużanie rzęs metodą 1:1


100 zł
Uzupełnianie rzęs metodą 1:1


250 zł
Przedłużanie rzęs metodą wolumetryczną 2D-10D


150 zł
Przedłużanie rzęs metodą wolumetryczną 2D-10D


Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice