Oferta – Kosmetyka profesjonalna

Kosmetyka oczu i brwi


Kosmetyka oczu i brwi Łódź

Są zwierciadłem duszy i natchnieniem dla poetów, ale przede wszystkim narządem wzroku, pozwalającym odbierać świat w pełni. Oczy są niezastąpione. Natura obdarzyła ludzi zmysłem w barwnej oprawie – od błękitu i zieleni, po szarość oraz brąz w różnych odcieniach. Pielęgnacja i kosmetyka oczu to rutyna w życiu kobiety, którą można przełamać, aby zyskać cenne chwile w porannym pośpiechu. O ile brak kolczyków nie odbije się na prezencji, o tyle niewytuszowane rzęsy i niezadbane brwi pewnie nie umkną uwadze napotkanej w sąsiedztwie koleżanki.

Każda kobieta, dla której kosmetyka oczu stanowi element codziennej toalety, szuka sposobów, aby szybko sprostać temu zadaniu. Mocne i widoczne rzęsy podkreślają urodę kobiecych oczu, nadając im zmysłowe spojrzenie. W połączeniu z wyrazistą i umiejętnie poprowadzoną linią brwi gwarantują satysfakcjonujący efekt. Nasza klinika, której siedzibą jest Łódź, oferuje usługi kosmetyczne pod okiem wyspecjalizowanych kosmetologów, dla których priorytetem jest Twoje zadowolenie.

Profesjonalna kosmetyka oczu i kosmetyka brwi obejmuje zabiegi kosmetyczne, których celem jest wyeksponowanie rzęs i brwi poprzez ich koloryzację oraz uzupełnienie niedoborów. Wykorzystując naturalny barwnik roślinny, oprawa oczu poddawana jest zabiegowi henny, którego rezultaty widoczne są przez kilka tygodni. Kolor włosów i karnacja skóry warunkują, jaki odcień henny dobrać, aby pokreślić linię brwi oraz nadać rzęsom piękny i zdrowy wygląd. Nieocenioną zaletą henny jest jej trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne – temperaturę i wodę, co przy kosmetyce brwi i rzęs ma duże znaczenie, zwłaszcza latem lub przy deszczowej pogodzie.

Chcąc zapewnić oczom niebanalny charakter, warto skorzystać z proponowanego zabiegu przedłużania rzęs. Nowoczesne techniki, jakimi może pochwalić się nasza placówka w Łodzi, to doskonałe rozwiązanie i ułatwienie w codziennej kosmetyce oczu.

Do najbardziej popularnych sposobów zalicza się przedłużanie rzęs:

  • metodą 1:1, polegającą na przyklejaniu pojedynczej, jedwabnej rzęsy do każdej naturalnej sztuki,
  • metodą wolumetryczną, tj. do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest ich większa ilość (od 2 do 12),
  • metodą blink&go inaczej zwaną quick look, która polega na losowym rozmieszczeniu rzęs w celu uzyskania zadowalającego efektu,
  • metodą kępek, która cechuje się wyjątkowym, lecz krótkim efektem i dlatego polecana jest na jednorazowe wyjścia.

Oszałamiający wygląd o każdej porze dnia i nocy, a przy tym wygoda i oszczędność czasu – profesjonalna kosmetyka oczu i brwi okażę się idealnym rozwiązaniem!

Wybierz kategorię:


HENNAPRZEDŁUŻANIE RZĘS

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice