Oferta

Chirurgia estetyczna Łódź

Specjalistyczne zabiegi chirurgiczne

Zabiegi chirurgiczne Łódź

Zabiegi operacyjne wykonywane w ramach chirurgii estetycznej ściśle związane są z oddziaływaniem na stan skóry, której wygląd oraz kondycja nie pozostają obojętne dla zdrowia i urody. Prężnie rozwijająca się wiedza specjalistyczna w zakresie szeroko rozumianej chirurgii pielęgnacyjnej i korekcyjnej, umożliwia dostęp do profesjonalnych usług kosmetycznych. Przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej oraz we współpracy ze specjalistami o długoletnim doświadczeniu, chirurgia estetyczna to sztuka przemian — na lepsze!

Oferowane w naszej klinice w Łodzi drobne zabiegi chirurgiczne, do których zaliczana jest elektrokoagulacja (użycie prądu o wysokiej częstotliwości), pozwalają na bezbolesne zmniejszenie lub usunięcie zmian skórnych, spowodowanych:

  • wadliwym funkcjonowaniem gruczołów łojowych i zmianami hormonalnymi (kaszaki, prosaki),
  • nieprawidłowym gojeniem się ran (keloidy zwane bliznowcami),
  • predyspozycjami wrodzonymi lub genetycznymi (włókniaki, brodawki łojotokowe),
  • zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego HPV (kurzajki),
  • podwyższonym poziomem cholesterolu lub/i trójglicerydów (kępki żółte),
  • zaburzeniami krążenia żylnego (rozszerzone naczynia krwionośne),
  • wrodzoną lub nabytą skłonnością do ich powstawania (zmiany barwnikowe skóry).

Zmiany barwnikowe wymagają interwencji chirurgicznej, gdyż część z nich — atypowe, wrodzone i wrodzone owłosione — obarczone są ryzykiem przekształcenia w czerniaka złośliwego. Metodą bezinwazyjną stwierdzającą, czy dana zmiana na skórze, posiada cechy nowotworowe, jest badanie dermatoskopem. Bez konieczności pobierania tkanki, urządzenie stwierdza lub wyklucza, czy występuje wskaźnik chorobowy. Wynik pozytywny wymaga badania histopatologicznego, które określi stan faktyczny.

Celem chirurgii ogólnej, a w szczególności chirurgii estetycznej, jest poprawa wyglądu zmiany skórnej w sposób widoczny. Dla osób, których prawdziwą zmorą są nieestetyczne, stare i niedające się ukryć blizny, zabieg chirurgiczny jest rozwiązaniem przynoszącym konkretne efekty. Chirurgiczne usuwanie blizn stanowi metodę skutecznie regenerującą strukturę i kolor zmiany skórnej. W połączeniu z 5-8 zabiegami silnie regenerującym laserem frakcyjnym, rezultaty, choć po długim czasie, okazują się zadowalające.

Specjalistyczne zabiegi chirurgii estetycznej, wykonywane pod okiem wykwalifikowanej kadry lekarzy i kosmetologów oraz z dbałością o bezpieczeństwo i komfort, sprawiają, że usługi świadczone przez naszą klinikę w centrum Łodzi, gwarantują profesjonalizm i pełną satysfakcję. Zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i EstetykaMedycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice