Promocje

Aktualne promocje na zabiegi w Sztuka i Estetyka. Zapraszamy do skorzystania z ofert po obniżonych cenach.

  • Osocze bogatopłytkowe
  • Laser frakcyjny Perfectus™ 3D
  • GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
  • Botox®
  • Program Lojalnościowy

Od 15 lutego do 14 marca 2018 Sztuka i Estetyka zaprasza na zabiegi mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w cenach promocyjnych.

Osocze bogatopłytkowe (ang. Platelet-rich plasma, w skrócie PRP) to materiał pozyskiwany w drodze odwirowania krwi pobranej od pacjenta, co powoduje wyodrębnienie płytek krwi – materiału o nadzwyczajnych właściwościach regenerujących, biostymulujących i naprawczych.

Zawarte w osoczu płytki krwi bardzo silnie stymulują komórki macierzyste do namnażania, co ma bezpośredni wpływ na tworzenie nowych naczyń krwionośnych, regenerację tkanek oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.

Osocze bogatopłytkowe jest materiałem całkowicie biozgodnym z organizmem człowieka, dzięki czemu nie wpływa ono na układ immunologiczny, nie wywołuje alergii, co sprawia, że terapia osoczem może być stosowana u pacjentów nietolerujących innych metod, a także zwolenników naturalnych metod odmładzania.

Od 15 lutego do 14 marca 2018 mezoterapia osoczem bogatopłytkowym:

twarz lub szyja lub dekolt lub skóra głowy

1050 zł – 3 zabiegi (cena regularna 1650 zł)

twarz, szyja, dekolt, skóra głowy – 2 wybrane okolice

1800 zł – 3 zabiegi (cena regularna 2250 zł)

twarz, szyja, dekolt, skóra głowy – 3 wybrane okolice

2100 zł – 3 zabiegi (cena regularna 2550 zł)

Przez cały luty 2018 Laser frakcyjny Perfectus 3D z 50% rabatem!

Laser frakcyjny Perfectus 3D to rewolucyjne urządzenie do kompleksowego odmładzania i ujędrniania skóry twarzy i całego ciała. Jego działanie opiera się na wytworzeniu w skórze mikroskopijnych kolumn uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową tkanką, dzięki czemu w sposób intensywny wytwarzane są nowe włókna kolagenowe, bezpośrednio odpowiedzialne za kondycję skóry – jej grubość, napięcie i gładkość. Systematyczne zabiegi laserowania frakcyjnego potrafią cofnąć wskazówki zegara biologicznego skóry co najmniej o 10 lat oraz podtrzymują jej młody wygląd.

Wyjątkowa promocja przez cały luty 2018! Jeśli jesteś naszym Klientem, zaproś do skorzystania z dowolnego zabiegu laserowego osobę, która jeszcze u nas nie była, a wówczas każde z Was otrzyma 50% rabatu na swój zabieg lub serię zabiegową.

Jeśli jesteś nowym Klientem, zaproś na zabieg drugą osobę, otrzymacie 50% rabatu na zabiegi!

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych w Sztuka i Estetyk

Gwarancja Najniższej Ceny tylko w Sztuka i Estetyka!

Sztuka i Estetyka to nie tylko wysoka jakość wykonywanych usług

ale również atrakcyjne ceny oferowanych przez nas zabiegów.

Teraz dajemy Wam Gwarancję Najniższej Ceny na wszystkie usługi, co oznacza, że wykonamy każdy zabieg w cenie niższej o 1zł niż nasza konkurencja przy spełnieniu następujących warunków:

Zabieg wykonywany jest przez specjalistę o kwalifikacjach co najmniej tak wysokich jak kwalifikacje naszych specjalistów

Zabieg wykonywany jest przy użyciu materiałów i sprzętów co najmniej tak wysokiej jakości jak materiały i sprzęty stosowane u nas

Przyjdź do nas, negocjuj ceny i ciesz się doskonałymi

efektami naszych zabiegów!

Więcej informacji na temat Promocji znajdziesz w Regulaminie na naszej stronie: Regulamin

promocje_botox Zapraszamy Państwa do Sztuka i Estetyka na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej typu A, zwanej popularnie botoksem.

Zabieg pozwala w efektywny sposób pozbyć się zmarszczek z okolic czoła, zmarszczki między brwiami, a także bruzd okolic oczu i ust.

Wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów wykona zabieg fachowo i precyzyjnie, dostosowując go do indywidualnych oczekiwań i wyglądu Twojej twarzy, co gwarantuje satysfakcję z rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Od 299,00 zł za 1 okolicę (do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki i okolice oczu, zmarszczki palacza).

Nie daj się nabrać na super promocje cenowe w portalach zakupów grupowych!!

U nas dostajesz gwarancję niskiej ceny bez oszczędzania na jednostkach preparatu, dzięki czemu możesz oczekiwać długotrwałych i satysfakcjonujących rezultatów pozabiegowych.

Przyjdź i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz odmłodzić swój wygląd o kilka-kilkanaście lat.

Ceny promocyjne:

1 okolica 299 zł

2 okolice 540 zł

3 okolice 750 zł

Program Lojalnościowy Sztuka i Estetyka – odbieraj prezenty przez cały rok!

Sztuka i Estetyka zaprasza do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, w którym stale nagradzamy naszych stałych Klientów bezpłatnymi zabiegami i specjalnymi promocjami.

W ramach Programu każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta, w którym znajdzie m.in. Strefę Nagród, gdzie będzie wybierał nagrody za punkty zgromadzone w ramach Programu, może zostać Zwycięzcą Miesiąca oraz raz w miesiącu będzie miał dostęp do Oferty Specjalnej widocznej wyłącznie dla Uczestników Programu.

Żeby zostać Uczestnikiem Programu Lojalnościowego należy od 14.02.2017 r. skorzystać z dowolnego zabiegu w Sztuka i Estetyka, wyrazić w formularzu Karta Klienta zgodę na przetwarzanie danych osobowych, odebrać Kartę Programu Lojalnościowego i zalogować się na swoim wirtualnym koncie.

Wszystkim stałym Klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzania naszej Kliniki.

 

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Aktualności

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl