Promocje

Aktualne promocje na zabiegi w Sztuka i Estetyka. Zapraszamy do skorzystania z ofert po obniżonych cenach.

 • Julié Smart Carboxytherapy™
 • Juvéderm VOLITE
 • Botox®
 • Program Lojalnościowy Sztuka i Estetyka

Od 15.06.2017 do 14.07.2017 r. Sztuka i Estetyka zaprasza na zabiegi intensywnie rewitalizujące skórę twarzy, szyi i dekoltu dzięki Julié Smart Carboxytherapy, pierwszej na świecie inteligentnej karboksyterapii, wyposażonej w zaawansowane systemy zapewniające niespotykane dotąd efekty zabiegowe, bezpieczeństwo oraz komfort.

Wraz z upływem czasu w naszej skórze znacząco spada ilość tlenu (po 30-tym roku życia o 25%, po 40 roku życia o 50%). Efekty niedotlenienia to poszarzała, zmęczona skóra, nasilające się procesy starzenia, podatność na podrażnienia i przebarwienia.

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą w natychmiastowy sposób zrewitalizować poszarzałą i zmęczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu poprzez podskórne podanie CO2 drogą mezoterapii przy pomocy cienkich igieł, co powoduje dostarczenie przez własny organizm dużych dawek tlenu w obszary poddawane iniekcji.

Efekty, jakich możemy spodziewać się po zabiegu to:

 • zwiększenie przepływu krwi

 • zwiększenie ilości tlenu i składników odżywczych

 • aktywacja procesów dotleniania tkanek

 • odnowa komórkowa

 • synteza kolagenu i elastyny w skórze

 • zwiększenie naturalnych czynników wzrostu, m.in. VEGF – czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego

 • poprawa kolorytu, elastyczności, jędrności, rozjaśnienie skóry

15 czerwca – 14 lipca 2017 zabiegi karboksyterapii Julié w cenach promocyjnych:

Pakiet 6 zabiegów twarz (w tym okolica oczu) / szyja / dekolt – 1 wybrana okolica 1200 zł (cena regularna 1800 zł)

Pakiet 6 zabiegów twarz (w tym okolica oczu) / szyja / dekolt – 2 wybrane okolice 1500 zł (cena regularna 2400 zł)

Pakiet 6 zabiegów twarz (w tym okolica oczu) + szyja + dekolt – 1800 zł (cena regularna 3000 zł)

Zapraszamy!

Nowość! Juvéderm VOLITE to najnowszy preparat koncernu Allergan, przeznaczony do natychmiastowej regeneracji skóry w jej głębokich partiach. Opatentowana formuła technologii VYCROSS zawiera kwas hialuronowy następnej generacji zapewniający efekt nawilżenia, eliminacji drobnych zmarszczek i widocznej poprawy elastyczności.

Jakość skóry – gładkość, nawilżenie i napięcie wpływają bezpośrednio na nasz wygląd i ocenę wieku.

Wraz z upływem czasu nasza skóra robi się matowa, sucha, pogarsza się jej napięcie, a na powierzchni pojawiają się drobne zmarszczki.

Juvéderm VOLITE to terapia, której efekty utrzymują się nawet do 9 miesięcy. Zabieg polega na śródskórnym podaniu preparatu na wybraną partię wymagającą natychmiastowej odnowy (np. twarz, szyja, dekolt, dłonie). W przeciwieństwie do mezoterapii, zabieg wykonywany jest tylko raz, a efekty terapii stopniowo się nasilają.

 

Od 01 do 30 czerwca 2017 Sztuka i Estetyka zaprasza na zabiegi Juvéderm VOLITE 1 ml na wybraną partię ciała w cenie promocyjnej 1100 zł

Znieczulenie maścią z lidokainą płatne jest osobno (15 zł)

Zapraszamy!

promocje_botox Zapraszamy Państwa do Sztuka i Estetyka na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej typu A, zwanej popularnie botoksem.

Zabieg pozwala w efektywny sposób pozbyć się zmarszczek z okolic czoła, zmarszczki między brwiami, a także bruzd okolic oczu i ust.

Wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów wykona zabieg fachowo i precyzyjnie, dostosowując go do indywidualnych oczekiwań i wyglądu Twojej twarzy, co gwarantuje satysfakcję z rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Od 299,00 zł za 1 okolicę (do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki i okolice oczu, zmarszczki palacza).

Nie daj się nabrać na super promocje cenowe w portalach zakupów grupowych!!

U nas dostajesz gwarancję niskiej ceny bez oszczędzania na jednostkach preparatu, dzięki czemu możesz oczekiwać długotrwałych i satysfakcjonujących rezultatów pozabiegowych.

Przyjdź i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz odmłodzić swój wygląd o kilka-kilkanaście lat.

Ceny promocyjne:

1 okolica 299 zł

2 okolice 540 zł

3 okolice 750 zł

Program Lojalnościowy Sztuka i Estetyka – odbieraj prezenty przez cały rok!

Sztuka i Estetyka zaprasza do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, w którym stale nagradzamy naszych stałych Klientów bezpłatnymi zabiegami i specjalnymi promocjami.

W ramach Programu każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta, w którym znajdzie m.in. Strefę Nagród, gdzie będzie wybierał nagrody za punkty zgromadzone w ramach Programu, może zostać Zwycięzcą Miesiąca oraz raz w miesiącu będzie miał dostęp do Oferty Specjalnej widocznej wyłącznie dla Uczestników Programu.

Żeby zostać Uczestnikiem Programu Lojalnościowego należy od 14.02.2017 r. skorzystać z dowolnego zabiegu w Sztuka i Estetyka, wyrazić w formularzu Karta Klienta zgodę na przetwarzanie danych osobowych, odebrać Kartę Programu Lojalnościowego i zalogować się na swoim wirtualnym koncie.

Wszystkim stałym Klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzania naszej Kliniki.

 

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl