Promocje

Aktualne promocje na zabiegi w Sztuka i Estetyka. Zapraszamy do skorzystania z ofert po obniżonych cenach.

  • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
  • Laser frakcyjny Perfectus™ 3D
  • GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
  • Botox®
  • Program Lojalnościowy

Od 15.10.2017 do 14.11.2017 zapraszamy serdecznie do Sztuka i Estetyka na wypełnianie bruzd nosowo-wargowych w cenach promocyjnych.

Zabieg przywraca właściwe proporcje twarzy, w której rozpoczął się proces utraty objętości spowodowany przez postępujący wraz z wiekiem zanik tkanek miękkich. Dzięki systematycznemu uzupełnianiu niedoboru kwasu hialuronowego w skórze proces starzenia zostaje zatrzymany, skóra jest zregenerowana od wewnątrz, a rysy twarzy stają się łagodniejsze.

Zabieg trwa średnio około 15-20 minut. Kwas hialuronowy w postaci plastycznego i elastycznego żelu podawany jest przy pomocy cienkich igieł lub miękkich kaniul bezpośrednio do bruzd nosowo-wargowych. Efekt wypełnienia widoczny jest natychmiast, bruzdy wypełniają się i unoszą, kwas hialuronowy wiąże wodę i zwiększa objętość danej okolicy – skóra jest wygładzona, a preparat niewidoczny pod skórą.

Od 15.10.2017 r. do 14.11.2017 r. wypełnianie bruzd nosowo-wargowych przy pomocy preparatów:

Princess Volume (ampułka 1 ml) w cenie 590 zł (cena regularna 700 zł)

Princess Filler (ampułka 1 ml) w cenie 540 zł (cena regularna 650 zł)

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Promocji Cenowych

Tylko w październiku 2017 Laser frakcyjny Perfectus 3D z 50% rabatem!

Laser frakcyjny Perfectus 3D to rewolucyjne urządzenie do kompleksowego odmładzania i ujędrniania skóry twarzy i całego ciała. Jego działanie opiera się na wytworzeniu w skórze mikroskopijnych kolumn uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową tkanką, dzięki czemu w sposób intensywny wytwarzane są nowe włókna kolagenowe, bezpośrednio odpowiedzialne za kondycję skóry – jej grubość, napięcie i gładkość. Systematyczne zabiegi laserowania frakcyjnego potrafią cofnąć wskazówki zegara biologicznego skóry co najmniej o 10 lat oraz podtrzymują jej młody wygląd.

Wyjątkowa promocja przez cały październik 2017! Jeśli jesteś naszym Klientem, zaproś do skorzystania z dowolnego zabiegu laserowego osobę, która jeszcze u nas nie była, a wówczas każde z Was otrzyma 50% rabatu na swój zabieg lub serię zabiegową.

Jeśli jesteś nowym Klientem, zaproś na zabieg drugą osobę, otrzymacie 50% rabatu na zabiegi!

Przed skorzystaniem z promocji, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych.

Gwarancja Najniższej Ceny tylko w Sztuka i Estetyka!

Sztuka i Estetyka to nie tylko wysoka jakość wykonywanych usług

ale również atrakcyjne ceny oferowanych przez nas zabiegów.

Teraz dajemy Wam Gwarancję Najniższej Ceny na wszystkie usługi, co oznacza, że wykonamy każdy zabieg w cenie niższej o 1zł niż nasza konkurencja przy spełnieniu następujących warunków:

Zabieg wykonywany jest przez specjalistę o kwalifikacjach co najmniej tak wysokich jak kwalifikacje naszych specjalistów

Zabieg wykonywany jest przy użyciu materiałów i sprzętów co najmniej tak wysokiej jakości jak materiały i sprzęty stosowane u nas

Przyjdź do nas, negocjuj ceny i ciesz się doskonałymi

efektami naszych zabiegów!

Więcej informacji na temat Promocji znajdziesz w Regulaminie na naszej stronie: Regulamin

promocje_botox Zapraszamy Państwa do Sztuka i Estetyka na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej typu A, zwanej popularnie botoksem.

Zabieg pozwala w efektywny sposób pozbyć się zmarszczek z okolic czoła, zmarszczki między brwiami, a także bruzd okolic oczu i ust.

Wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów wykona zabieg fachowo i precyzyjnie, dostosowując go do indywidualnych oczekiwań i wyglądu Twojej twarzy, co gwarantuje satysfakcję z rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Od 299,00 zł za 1 okolicę (do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki i okolice oczu, zmarszczki palacza).

Nie daj się nabrać na super promocje cenowe w portalach zakupów grupowych!!

U nas dostajesz gwarancję niskiej ceny bez oszczędzania na jednostkach preparatu, dzięki czemu możesz oczekiwać długotrwałych i satysfakcjonujących rezultatów pozabiegowych.

Przyjdź i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz odmłodzić swój wygląd o kilka-kilkanaście lat.

Ceny promocyjne:

1 okolica 299 zł

2 okolice 540 zł

3 okolice 750 zł

Program Lojalnościowy Sztuka i Estetyka – odbieraj prezenty przez cały rok!

Sztuka i Estetyka zaprasza do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, w którym stale nagradzamy naszych stałych Klientów bezpłatnymi zabiegami i specjalnymi promocjami.

W ramach Programu każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta, w którym znajdzie m.in. Strefę Nagród, gdzie będzie wybierał nagrody za punkty zgromadzone w ramach Programu, może zostać Zwycięzcą Miesiąca oraz raz w miesiącu będzie miał dostęp do Oferty Specjalnej widocznej wyłącznie dla Uczestników Programu.

Żeby zostać Uczestnikiem Programu Lojalnościowego należy od 14.02.2017 r. skorzystać z dowolnego zabiegu w Sztuka i Estetyka, wyrazić w formularzu Karta Klienta zgodę na przetwarzanie danych osobowych, odebrać Kartę Programu Lojalnościowego i zalogować się na swoim wirtualnym koncie.

Wszystkim stałym Klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzania naszej Kliniki.

 

Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna, chirurgia - Łódź
Sztuka i Estetyka - Medycyna estetyczna, kosmetyka profesjonalna i chirurgia.
Zapraszamy na zabiegi do naszej kliniki w Łodzi.

Znajdź nas na Facebooku

Akceptujemy płatności

karty-eservice

© Copyright by Sztuka i Estetyka 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie TwojeCentrum.pl